Usługi

Nasze usługi

Podczas urządzania wnętrz ważny jest wybór odpowiednich materiałów wykończeniowych. Odpowiednio dobrana podłoga drewniana będzie nam służyła przez wiele lat, jednak znalezienie tej idealnej bywa nieraz kłopotliwe. Podłoże w mieszkaniu czy domu jednorodzinnym to pierwsze, na co zwracamy uwagę, zaraz po wejściu do pomieszczenia, dlatego warto by była jednolita, a także wykonana przez fachowców.

 

Jak dobrać odpowiednią podłogę do wnętrza?

 

Przy wyborze podłoża do mieszkania czy domu jednorodzinnego najważniejszą kwestią jest jakość materiałów, z których jest ono wykonane. W ten sposób zyskujemy pewność, że podłoga drewniana będzie idealna, pod warunkiem, że będziemy o nią odpowiednio dbać. Warto także zastanowić się nad stylem, w którym urządzimy dane pomieszczenie. Podłoże jest nie jako tłem dla całości wystroju, dlatego musi pasować pod względem wizualnym.

 

Nasza firma działa na rynku od ponad 25 lat, dlatego możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w tym temacie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaznajomić się z preferencjami, a także dopasować odpowiedni produkt do Państwa oczekiwań. Pomiar i przedstawienie oferty jest darmowe, dlatego mogą Państwo zapoznać się z podłogami drewnianymi, a także poznać aspekty deski olejowej i lakierowanej. Dodatkowo pomagamy w przygotowaniu podłoża poprzez szlifowanie wylewki, a także gruntowanie odpowiednimi materiałami.

 

Renowacja i pielęgnacja podłóg drewnianych

 

Każde podłoże w mieszkaniu czy domu jest narażone na eksploatację, a także urazy mechaniczne, które mogą przydarzyć się w każdej chwili. Ważny jest sposób wykończenia podłogi drewnianej, która może być olejowana, lakierowana lub woskowana. Ostatni ze sposobów wiąże się jednak z regularnym pastowaniem podłoża. Natomiast lakierowanie musi być częściej ponawiane niż olejowanie.

 

Nasza firma jest także odpowiedzialna za ocenę stanu podłóg drewnianych, a w ofercie znajdują się takie usługi, jak renowacja czy wymiana podłoża. Zapewniamy też usługi pielęgnacji, które obejmują czyszczenie maszynowe lub ręczne podłoża, a także nałożenie preparatów konserwujących i pielęgnacyjnych.

dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.