O nas

Podłogi z charakterem.

KUNSZT, TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Firma istnieje od 1992 roku. Założona  pod nazwą Profi-Parkiet. Założona przez Wojciecha Stanisławskiego zajmowała się na początku wyłącznie montażem podłóg w Warszawie i okolicznych miastach. Dzięki najwyższemu rzemieślniczemu kunsztowi zdobyła wielkie uznanie zarówno wśród Klientów, a także na samym rynku podłóg na zamówienie. Ugruntowana praktyczna wiedza, kreatywność, innowacyjność oraz otwarcie na światowe trendy uczyniły Wojciecha Stanisławskiego pionierem w swojej branży. W latach 90. jako jedyny w Polsce sięgał po najnowocześniejsze rozwiązania powstające za granicą i sprowadzał najwyższej jakości materiały oraz technologie do naszego kraju. To podejście nie zmieniło się przez następne lata. Dziś firma w nowej siedzibie wciąż oferuje pomoc fachowcom z branży, jak również doradza architektom i Klientom poszukującym wymarzonych podłóg z charakterem, na miarę naszych czasów.

W HOŁDZIE TRADYCJI, W ZGODZIE Z TRENDAMI

Podłogi z charakterem – tak brzmi główne hasło naszej firmy, którym kierujemy się przy każdym zleceniu, projekcie i kontakcie z Kontrahentami. To wartość, która towarzyszy nam od samych początków, czyli od ponad 25 lat.

Konkurencyjny
czas realizacji
zamówień

Szeroka gama
wzorów podłóg
do wyboru

Jesteśmy
do dyspozycji
cały czas

Gwarantujemy
satysfakcję
i zadowolenie

Nasz salon z charakterem

Jeśli chcą Państwo komfortowo przenieść się do krainy podłóg z charakterem, zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu. Przestronny, wielopoziomowy, specjalnie zaprojektowany z myślą o najlepszej ekspozycji naszej oferty, jest zarazem biurem sprzedaży, punktem konsultacyjnym, oraz miejscem spotkań z Klientami architektami i wykonawcami. Mamy nadzieję, że stanie się również dla Państwa przyjazną przestrzenią, która dostarczy inspiracji i energii do realizacji Państwa marzeń o pięknym domu, który będzie cieszył przez długie lata.
Gwarantujemy miłą, kreatywną atmosferę, profesjonalne doradztwo oraz dostęp do szerokiej gamy wzorów podłóg, parkietów i innych elementów wykończeniowych. Ponadto zapewniamy Gościom dobrą kawę i miejsca parkingowe przy salonie.

 

OFERTA
perfekcja perfekcja
dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.