Bordiury

Bordiury

Drewniana podłoga od kilku sezonów jest niezwykle popularnym wyborem w przypadku wystroju wnętrz. Nic zresztą dziwnego, ponieważ jest to materiał niezwykle wytrzymały, a przy tym pięknie się prezentuje, nadając każdej przestrzeni wyjątkowego charakteru. Niektórzy chcą jeszcze bardziej podkreślić wygląd wnętrza i decydują się na bordiury. Ozdobne obwody podłogi to dodatek, który doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku parkietów układanych w jodełkę, jak i tych układanych równolegle. Najlepiej będzie się prezentował w dużych pomieszczeniach lub w otwartych przestrzeniach, dzięki czemu będzie można w całości podziwiać mosiężne ozdoby w podłodze.

 

Oczywiście bordiury nadadzą się również i do mniejszych pokoi, jednak należy pamiętać, aby ustawić meble i dywany czy inne ozdoby w taki sposób, żeby nie przysłaniały ozdób podłogowych. Można je bez problemu dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb, jeśli chodzi o grubość czy odcień montowanych obwodów parkietu.

 

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.