Drewno łączone

Drewno łączone

Najczęściej w domach można spotkać jednolite podłogi, które są stworzone albo z samych paneli lub drewna, albo z płytek. Jednak nikt nie zabroni nam łączenia różnych materiałów, tworząc tym samym wyjątkowy wystrój wnętrza. To rozwiązanie z roku na rok zyskuje nowych fanów. Nic zresztą dziwnego. Drewno może stanowić doskonałą kompozycję zarówno z metalem, jak i szkłem, ceramiką, a także i żywicą. To rozwiązanie doskonale będzie się prezentowało na dużych, otwartych przestrzeniach, gdzie każdy gość i domownik bez problemu zobaczy wyjątkowe i rzadko spotykane przenikające się kombinacje różnych materiałów.

 

Drewno łączone z metalami, a nawet kamieniami szlachetnymi z pewnością będzie pasowało do stylu tradycyjnego, angielskiego eklektyzmu, ale także i glamour. Doskonale podkreśli przepych i luksus każdej przestrzeni, dodając przy tym nowego charakteru. Oczywiście w zależności od wybranej kompozycji takie rozwiązanie można z powodzeniem zastosować również i w minimalistycznych domach i mieszkaniach.

 

W celu omówienia szczegółów zamówienia zachęcamy do kontaktu.

dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.