Tarasy

Tarasy

Wysoka solidność i trwałość, odporność na promienie UV, czy działanie deszczu i śniegu, a do tego świetny wygląd – tak pokrótce scharakteryzować można oferowane przez naszą pracownię deski tarasowe.

 

Nowoczesne i trwałe materiały, z których korzystamy

Do ich produkcji wykorzystujemy drewno egzotyczne lub kompozytowe – oba te rodzaje, dodatkowo, oprócz wymienionych wyżej zalet, są antypoślizgowe i przez bardzo długi czas zachowują swoje atrybuty, nie ulegając starzeniu. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów kompozytowych oraz wykorzystujemy specjalne, o odpowiedniej charakterystyce drewna egzotyczne – np. w przypadku naszych najnowszych kolekcji, wykorzystujemy często teczynę pochodzącą z Azji.

 

Rozmaity wybór, odpowiedni nie tylko na tarasy drewniane

Deski z naszej oferty będą odpowiednie nie tylko na tarasy, ale również świetnie się sprawdzą jako podstawa molo czy pomostów, na obrzeża basenów czy przy ogrodzeniach i elewacjach.

 

W naszej pracowni wykorzystujemy nowoczesne maszyny i urządzenia, dzięki którym możemy dostarczyć naszym klientom wytrzymałe deski wykonanych w rozmaitych wykończeniach i różnych kolorach – udostępniamy warianty np. w barwie eleganckiej szarości lub stylowego, klasycznego, jasnego brązu.

 

Wybierz połączenie ciekawego charakteru i trwałości

Skontaktuj się z nami telefonicznie czy mailowo lub odwiedź naszą pracownię w Warszawie, gdzie znajdują się nasze przykładowe wyroby. Czeka tam zespół specjalistów, którzy z przyjemnością odpowiednio i profesjonalnie doradzą właściwy wybór.

Tarasy kompozytowe

Deska Elegance szary antracyt

deska elegance ryflowana szary antracytowy [800x600]
deska elegancestrukturyzowana szary antracytowy [800x600]
deska ryflowana szary antracytowy [800x600]
deska ryflowana (4) [800x600]
deska strukturyzowana [800x600]
deska strukturyzowana (2) [800x600]


Deska Elegance brąz colorado

deska strukturyzowana (3) [800x600]
deska ryflowana (3) [800x600]
deska ryflowana (2) [800x600]

Deska Elegance brąz egzotyczny

deska ryflowana (5) [800x600]Tarasy drewniane

Bangkirai

002Teak

Teak Azja [800x600]
meble ogro


Konkurencyjny
czas realizacji
zamówień

Szeroka gama
wzorów podłóg
do wyboru

Jesteśmy
do dyspozycji
cały czas

Gwarantujemy
satysfakcję
i zadowolenie

Nasz salon z charakterem

Jeśli chcą Państwo komfortowo przenieść się do krainy podłóg z charakterem, zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu. Przestronny, wielopoziomowy, specjalnie zaprojektowany z myślą o najlepszej ekspozycji naszej oferty, jest zarazem biurem sprzedaży, punktem konsultacyjnym, oraz miejscem spotkań z Klientami architektami i wykonawcami. Mamy nadzieję, że stanie się również dla Państwa przyjazną przestrzenią, która dostarczy inspiracji i energii do realizacji Państwa marzeń o pięknym domu, który będzie cieszył przez długie lata.
Gwarantujemy miłą, kreatywną atmosferę, profesjonalne doradztwo oraz dostęp do szerokiej gamy wzorów podłóg, parkietów i innych elementów wykończeniowych. Ponadto zapewniamy Gościom dobrą kawę i miejsca parkingowe przy salonie.

 

OFERTA
perfekcja perfekcja
dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.