Drewno w łazience

Drewno w łazience

Decydując się na ułożenie parkietu z naturalnych desek w przedpokoju czy salonie, niektórzy chcą takie same, jednolite podłogi w całym domu, aby wszystko wyglądało stylowo i spójnie. O ile w pomieszczeniach do relaksu czy spania nie ma z tym żadnych problemów, o tyle tam, gdzie znajduje się wanna, mogą pojawić się pewne komplikacje. Dlatego też drewno w łazience powinno być odpowiednio zaimpregnowane i w ten sposób zabezpieczone przed wilgocią. W związku z tym deski łączy się z gumą polimerową, co pozwala na ochronę naturalnych desek, które jak wiadomo pod wpływem temperatury czy wody mogą ulec zniszczeniu.

 

Warto o tym pamiętać i zapytać specjalistów o to, jakie drewno w łazience będzie się najlepiej sprawdzało. Dzięki temu, mimo wilgoci będą mogli Państwo długo cieszyć się z pięknej podłogi z naturalnych desek. Oczywiście należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji i impregnacji. Cykliczne nakładanie warstwy ochronnej pozwoli zachować, a przede wszystkich przedłużyć pierwotny wygląd.

dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.