Podłogi gotowe

Podłogi od ręki

Wybór posadzki do nowego lub remontowanego mieszkania to nie lada wyzwanie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów gotowych podłóg, które wystarczy jedynie zamontować. Niewątpliwie najbardziej kuszącym rozwiązaniem są deski z naturalnego drewna litego lub warstwowego, lakierowane lub olejowane. Warto zatem zapoznać się z wieloma propozycjami firm dostępnych na rynku i wybrać takie rozwiązanie, które będzie pasowało do klimatu naszego domu.

 

Podłoga idealna

 

Drewno drewnu nie równe, dlatego podczas wyboru podłogi gotowej warto zwrócić uwagę i zastanowić się, który materiał najbardziej spełnia nasze oczekiwania. Panele są rozwiązaniem tanim i popularnym, jednak niewspółmierne z jakością i unikatowym stylem jakie ma drewno. Nasze deski z naturalnego surowca są fabrycznie olejowane lub lakierowane, a ich wykończenie jest bardzo dokładne i może być szczotkowane lub gładkie.

 

Proponowane przez nas produkty są w całości wykonywane z drewna. Dysponujemy rozmaitymi wzorami począwszy od desek , jodeł francuskich, klasycznych, węgierskich, wzory pałacowe, intarsje, rozety. Wiele rodzajów drewna dąb, jesion, klon, teak merbau i wiele innych.

 

Każdy drewniany element, który opuszcza nasz zakład jest pokrywany lakierem, który jest utwierdzany filtrem UV. Gotowe podłogi są także zabezpieczane olejami występującymi w twardym wosku. Każdy producent desek dostępnych w naszej ofercie ma unikalną barwę kolorów, której nie sposób podrobić.

 

Zalety podłóg z drewna

 

Każda podłoga, bez względu na pomieszczenie, musi być solidna i musi się nam podobać pod względem wizualnym. Jedną z największych zalet jest ciepło i uniwersalność. Tego typu drewniane deski nie wychładzają się tak szybko, jak inne materiały, a ponadto wprowadzają przytulną atmosferę i pasują do każdego mieszkania.

 

Jeżeli zależy nam na naturalnym charakterze, sprawdzą się zarówno we wnętrzach rustykalnych, skandynawskich, jak i budowanych w ekologicznym klimacie. Drewno to w stu procentach naturalny surowiec. Podłogi gotowe, które proponuje nasza firma nie wymagają dodatkowego nakładania oleju lub lakieru.

 

Proces ten jest wykonywany o wiele szybciej, natomiast same deski wystarczy ułożyć i przykleić. Po upływie 72 godzin można prowadzić dalsze prace remontowo-wykończeniowe, a gotowa podłoga może być użytkowana, która wytrzyma wiele lat bez konieczności renowacji.

1   2   3   4  >>

dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.