Rozety

Rozety podłogowe

Symetryczne wzory na kształt rozmaitych kwiatów były szeroko wykorzystywane w architekturze i sztuce niemalże od początku istnienia ludzkiej cywilizacji – pierwsze ślady potwierdzające to prowadzą aż do starożytnego Egiptu oraz Mezopotamii. Rozety następnie przeżywały swój rozkwit w czasach renesansu i gotyku, gdzie często służyły jako wzór dla witraży największych europejskich kościołów i katedr lub były wplecione w ich konstrukcje i znajdowały się na kopułach. Bardzo podobne sześcioramienne ornamenty przyjęły się także w kulturze podhalańskiej.

 

Rozety podłogowe

Dzisiaj te symetryczne schematy kwiatowe odeszły nieco w zapomnienie – są rzadziej widywane w przestrzeniach architektonicznych. Przyjęły się jednak jako ciekawy i unikalny elementy aranżacji – dużą popularnością cieszą się np. rozety podłogowe.

 

W naszej pracowni w Warszawie, wykorzystujemy nowoczesne urządzenia laserowe, dzięki którym tworzymy niepowtarzalne, precyzyjne wzory na drewnie. Rozety podłogowe będą świetnym wyborem dla domów i mieszkań urządzonych w klasycznym, tradycyjnym stylu. Projekty tworzymy na trwałym drewnie, dzięki czemu mamy pewność ich wysokiej trwałości.

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Pomagamy naszym klientom w urzeczywistnieniu rozmaitych projektów od ponad 27 lat. Jeśli chcesz wybrać do swojego domu czy mieszkania solidne, a do tego oryginalne podłogi, to nasza oferta jest dla Ciebie. W razie pytań zapraszamy do naszego salonu w Warszawie lub kontaktu telefonicznego czy mailowego.Konkurencyjny
czas realizacji
zamówień

Szeroka gama
wzorów podłóg
do wyboru

Jesteśmy
do dyspozycji
cały czas

Gwarantujemy
satysfakcję
i zadowolenie

Nasz salon z charakterem

Jeśli chcą Państwo komfortowo przenieść się do krainy podłóg z charakterem, zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu. Przestronny, wielopoziomowy, specjalnie zaprojektowany z myślą o najlepszej ekspozycji naszej oferty, jest zarazem biurem sprzedaży, punktem konsultacyjnym, oraz miejscem spotkań z Klientami architektami i wykonawcami. Mamy nadzieję, że stanie się również dla Państwa przyjazną przestrzenią, która dostarczy inspiracji i energii do realizacji Państwa marzeń o pięknym domu, który będzie cieszył przez długie lata.
Gwarantujemy miłą, kreatywną atmosferę, profesjonalne doradztwo oraz dostęp do szerokiej gamy wzorów podłóg, parkietów i innych elementów wykończeniowych. Ponadto zapewniamy Gościom dobrą kawę i miejsca parkingowe przy salonie.

 

OFERTA
[zcharakterem_bubble css=”top: 0; right: 0; transform: translate(30%,-30%); „]

perfekcja

[/zcharakterem_bubble]

[zcharakterem_bubble css="bottom: -8px; left:50%; transform: translate(-50%,50%); "]dekorują[/zcharakterem_bubble]

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.