Drzwi

MORIC ————————————————————————————————————-Dubiński

Jednym z bardzo istotnych elementów każdego domu, mieszkania czy biura, są oczywiście drzwi wewnętrzne. Pierwsze ślady tych ruchomych przegród sięgają jeszcze czasów starożytnego Egiptu – gdzie przypominały jedną dużą deskę jednolitego drewna.

 

Estetyka połączona z trwałością

Również w dzisiejszych czasach to drewno, ze względu na swoje właściwości i świetny, klasyczny wygląd, jest również materiałem najczęściej wybieranym do produkcji drzwi wewnętrznych. Warianty wykonane w całości ze stali, brązu czy też szkła, są bardziej specjalistyczne i służą m.in. zwiększonej ochronie (w przypadku modeli metalowych) lub polepszeniu wrażeń estetycznych (świetnym wyglądem charakteryzują się modele niemal w całości szklane).

 

Drzwi drewniane, z elementami metalowymi czy szklanymi, są doskonałym połączeniem odpowiedniej ochrony z imponującym wyglądem.

 

Wiele różnych modeli

Jako mistrzowie obróbki drewna, mamy w naszym asortymencie ponad 200 rozmaitych wariantów drzwi wewnętrznych i ościeżnic. Oferujemy m.in. modele z dodatkiem elementów szklanych czy skórzanych. Producenci drzwi Moric oraz Dubiński są wiodącymi firmami na polskim rynku w stolarce drzwiowej. Ponadto, proponujemy bardzo zróżnicowaną ofertę klamek i zawiasów, które będą odpowiednie do każdej aranżacji – od modernistycznych, po bardziej klasyczne i tradycyjne.

 

Odwiedź nasze biuro w Warszawie – tam nasz zespół specjalistów, którzy mogą pochwalić się blisko trzema dekadami doświadczenia, z chęcią odpowiednio doradzi i pomoże. Postaw na profesjonalizm i skontaktuj się z nami.Konkurencyjny
czas realizacji
zamówień

Szeroka gama
wzorów podłóg
do wyboru

Jesteśmy
do dyspozycji
cały czas

Gwarantujemy
satysfakcję
i zadowolenie

Nasz salon z charakterem

Jeśli chcą Państwo komfortowo przenieść się do krainy podłóg z charakterem, zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu. Przestronny, wielopoziomowy, specjalnie zaprojektowany z myślą o najlepszej ekspozycji naszej oferty, jest zarazem biurem sprzedaży, punktem konsultacyjnym, oraz miejscem spotkań z Klientami architektami i wykonawcami. Mamy nadzieję, że stanie się również dla Państwa przyjazną przestrzenią, która dostarczy inspiracji i energii do realizacji Państwa marzeń o pięknym domu, który będzie cieszył przez długie lata.
Gwarantujemy miłą, kreatywną atmosferę, profesjonalne doradztwo oraz dostęp do szerokiej gamy wzorów podłóg, parkietów i innych elementów wykończeniowych. Ponadto zapewniamy Gościom dobrą kawę i miejsca parkingowe przy salonie.

 

OFERTA
perfekcja perfekcja
dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.