Ściany z drewna

Ściany z drewna

Trendy wnętrzarskie zmieniają się niemal jak w kalejdoskopie. Obecnie drewno jako materiał wykończenia ścian wraca do łask. Sposobów na jego użycie jest o wiele więcej, niż kilkanaście lat temu, kiedy to boazerie zdobiły większość ścian w polskich domach.

 

Drewno nie tylko na podłodze

 

W przeciwieństwie do mody architektonicznej sprzed lat, obecnie mamy o wiele więcej możliwości wyboru odpowiedniego materiału, do wykonania drewnianych ścian. Nie musimy ograniczać się do wąskich desek czy listewek, które były głównym budulcem lamperii. W naszym asortymencie znaleźć można małe, nierównomierne elementy, które na większej płaszczyźnie utworzą trójwymiarowy efekt. W ten sposób uzyskamy niekonwencjonalną, ale bardzo unikatową dekorację wnętrza. Tego typu dekorację, jaką jest drewniana ściana, możemy także wykonać z innych materiałów, takich jak deski czy parkiety podłogowe, które będą odpowiednio pocięte. Umożliwiamy wybór materiału, który jest dostępny w kilku gatunkach, a także wariantach wykończeniowych.

 

Zalety wykorzystania drewna do wykończenia ścian

 

Oferowane przez nas drewniane ściany sprawdzą się w wielu pomieszczeniach, takich jak sypialnia czy salon. Motyw ten cieszy się coraz większym uznaniem wśród naszych klientów. Naturalny materiał, jakim jest drewno, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Przede wszystkim nadaje wnętrzu ciepła i przytulności. Kolor materiału sprawia, że zwiększa się estetyka salonu czy pokoju. By uzyskać dowolny wzór wystarczy wykazać się kreatywnością, bowiem możliwe jest łączenie wielu gatunków drewna, a co za tym idzie kolorów.

 

Drewno na ścianie w sypialni

 

Sypialnia jest jednym z pomieszczeń, w którym przebywamy przez największą część dnia. Warto zatem stworzyć w nim przytulny, a zarazem oryginalny wystrój, który będzie naszym azylem. Świetnym pomysłem jest stworzenie za plecami łóżka drewnianej ściany. By uzyskać spójny efekt, warto użyć tego samego odcienia, co deski podłogowe. W zależności od rozmiaru pokoju, warto dobrać odpowiedni kolor farby na pozostałe ściany. W małych wnętrzach postawmy na jasne barwy, które optycznie powiększą pokój. Unikajmy za to łączenia ze sobą ciepłych i zimnych tonów, a dobierając farbę, starajmy się, by miała ona podobną tonację, do tego jaka jest drewniana ściana.Konkurencyjny
czas realizacji
zamówień

Szeroka gama
wzorów podłóg
do wyboru

Jesteśmy
do dyspozycji
cały czas

Gwarantujemy
satysfakcję
i zadowolenie

Nasz salon z charakterem

Jeśli chcą Państwo komfortowo przenieść się do krainy podłóg z charakterem, zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu. Przestronny, wielopoziomowy, specjalnie zaprojektowany z myślą o najlepszej ekspozycji naszej oferty, jest zarazem biurem sprzedaży, punktem konsultacyjnym, oraz miejscem spotkań z Klientami architektami i wykonawcami. Mamy nadzieję, że stanie się również dla Państwa przyjazną przestrzenią, która dostarczy inspiracji i energii do realizacji Państwa marzeń o pięknym domu, który będzie cieszył przez długie lata.
Gwarantujemy miłą, kreatywną atmosferę, profesjonalne doradztwo oraz dostęp do szerokiej gamy wzorów podłóg, parkietów i innych elementów wykończeniowych. Ponadto zapewniamy Gościom dobrą kawę i miejsca parkingowe przy salonie.

 

OFERTA
perfekcja perfekcja
dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.