Pielęgnacja podłóg – nowość

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Alfreda, niezbędnego pomocnika w każdym domu.

 

Alfred jest spray-mopem ze zbiornikiem na środki czyszczące oraz z dyszą je rozpylającą. Dzięki niemu, podczas zmywania podłogi, nie ma potrzeby używania wiadra z wodą. Alfred jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla każdego, gdyż naciskając przycisk moczymy podłogę, by następnie w łatwy sposób ją wyczyścić.

 

Dzięki szerokiej gamie dostępnych środków czyszczących oraz wymiennych tkanin do czyszczenia i pielęgnacji można go używać do każdego rodzaju podłóg drewnianych, kamiennych oraz ceramicznych. Alfred pomoże usunąć zabrudzenia i nałożyć pielęgnację na podłogi drewniane zarówno olejowane jak i lakierowane. Ułatwi bieżące sprzątanie w każdym domu.

Alfred

Dostępne środki czyszczące i pielęgnacyjne z rodziny Maximus Velurex

SOFT BALM
Do regularnego mycia i pielęgnowania olejowanych podłóg drewnianych i tarasów. Dzięki specjalnej formule zawiera dodatek oleju. Soft Balm doskonale spełnia obie funkcje. Stosowany często nadaje jednolity wygląd, podkreślając piękno drewna.

SOFT BALM

SOFT BALM ALOE
Odżywczy detergent do podłóg olejowanych. Soft Balm Aloe jest naturalnym odżywiającym mydłem z wyciągami z aloesu aloe vera do czyszczenia podłóg drewnianych olejowanych olejami naturalnymi, UV lub uretanowymi. Soft Balm Aloe jednocześnie czyści i pielęgnuje podłogi drewniane dzięki specjalnej formule zawierającej olej. Stosowany regularnie podkreśla naturalne piękno drewna i utrzymuje jednolity wygląd podłogi. Ekstrakty aloesu pozostawiają przyjemny, odświeżający zapach i gwarantują lepsze odżywienie podłogi.

SOFT BALM ALOE

VELUREX CLEANER STAR
Środek czyszczący. Velurex Cleaner Star jest środkiem do czyszczenia podłóg lakierowanych o szerokim zastosowaniu. Działa także na wykładzinach pcv, linoleum, marmurze itp. usuwając brud, ślady opon, różne plamy. Nie pozostawia smug, ma przyjemny, higieniczny zapach.

VELUREX CLEANER STAR

VELUREX CERAMIC CLEANER
Antystatyczny detergent bakteriobójczy do podłóg ceramicznych. Velurex Ceramic Cleaner jest bakteriobójczym środkiem do czyszczenia podłóg ceramicznych. Dzięki swojemu składowi w szeroki sposób działa skutecznie na płytkach ceramicznych i kamiennych usuwając brud, ślady opon, różne plamy. Nie pozostawia smug, ma przyjemny, świeży zapach. Velurex Ceramic Cleaner jest neutralnym środkiem czyszczącym z dodatkiem specjalnych nanocząsteczek powodujących długotrwałe działanie bakteriobójcze.

VELUREX CERAMIC CLEANER

VELUREX VINYL CLEANER
Bakteriobójczy i antystatyczny środek czyszczący do podłóg winylowych. Velurex Ceramic Cleaner jest przeznaczony do czyszczenia podłóg winylowych. Antystatyczna emulsja absorbuje i zapobiega osadzaniu się kurzu. Vinyl Cleaner Super zawiera specjalne nanocząsteczki dające czyszczonym powierzchniom długotrwałe działanie bakteriobójcze. Nie trzeba zmywać. Nie pozostawia smug, pozostawia przyjemny, higieniczny zapach w otoczeniu.

VELUREX VINYL CLEANER

VELUREX LAMIN CLEAN
Zapachowy detergent do laminatów i innych powierzchni niechłonnych. Velurex Lamin Clean przeznaczony jest do drewnianych podłóg laminowanych i innych twardych powierzchni. Nie trzeba zmywać, nie pozostawia smug, ma przyjemny, higieniczny, świeży zapach.

VELUREX LAMIN CLEAN


dekorujądekorują

Chcesz z nami porozmawiać?
Możesz nam zostawić swój numer telefonu.


Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.